Vyhľadávanie

Pneu GT Radial: Ten najlepší priateľ pre vaše letné cesty 

Ešte ste vaše auto neprezuli na letné pneumatiky? Tak už si nelámte hlavu nad tým, akú značku zvoliť. Doprajte vášmu vozidlu pneumatiky GT Radial. Získate TOP kvalitu za super cenu. Užite si bezpečnú a komfortnú jazdu, nech už v lete zamierite kamkoľvek.


VYBERÁME AKČNÉ TRHÁKY


VYSKÚŠAJTE VÝKON

VÝKONY SA SNÚBIA S TRADÍCIOU


Kde sa vzala značka GT Radial? 

GT Radial sa radí medzi vyššiu strednú triedu pneu, značka je súčasťou pneumatikárskeho koncernu Giti. Spoločnosť Giti Group sídli v Singapure, jej korene siahajú až do roku 1951. Dnes patrí medzi desať najväčších svetových výrobcov pneumatík

Výskum a vývoj pneumatík GT Radial pre európsky trh sa uskutočňuje hlavne v Európe. Vývojové stredisko sa nachádza v nemeckom meste Hannover. Testy pneu prebiehajú napríklad v európskom testovacom centre MIRA vo Veľkej Británii, zimné pneu sa testujú aj vo Fínsku..

FAKTY A DÁTA

GT RADIAL 700 inženýrů
Viac ako 700 inžinierov pracuje na vývoji najnovších technológií
GT RADIAL 60 let
Popredný výrobca pneumatík s 60-ročnou históriou
GT RADIAL 130 zemí
GT Radial dodáva pneu do 130 krajín
Pro jaké vozy jsou pneu GT Radial určeny?

Pre aké vozidlá sú pneumatiky GT Radial určené?

Značka GT Radial vyrába letné, zimné i celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a LUV aj nákladné automobily, autobusy a motocykle. V ponuke nechýbajú ani pneu pre elektrifikované vozidlá. 
 

Vlastnosti pneumatík GT Radial

  • Vďaka použitým technológiám sú ľahšie, spotrebujú menej energie a dlhšie vydržia.
  • Ponúkajú vynikajúci pomer cena/výkon. 
  • Vyrábajú sa aj z recyklovaných materiálov. 

Potrebujete poradiť s výberom pneumatík GT Radial? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

VybEráme novinky pre vAšE osobnÉ AUTO: letné pneumatiky GT Radial


GT Radial Sportactive 2 – letná pneu excelovala v teste letných pneumatík 2023 časopisu Auto Bild. Získala úctyhodné 4. miesto a hodnotenie „dobrý“ z viac ako 50 testovaných pneu. Pneumatiky boli testované v rozmere 224/45 R 18 na vozidle BMW radu 3. Podľa testerov je GT Radial Sportactive 2 bezpečná na mokrej aj suchej vozovke, a má vynikajúcu odolnosť proti aquaplaningu.


GT Radial FE2 – optimalizovaná ľahká kostra letnej pneumatiky prináša zníženie valivého odporu a spotreby paliva. Oproti svojmu predchodcovi GT Radial Champiro FE1 má táto novinka o 15% kratšiu brzdnú dráhu na mokrom povrchu.


GT Radial FE1 City – letná pneu, ktorá bude ideálnym riešením pre majiteľov menších mestských vozidiel. Pneu s vysokým kilometrovým nájazdom má krátku brzdnú dráhu na mokrej aj suchej vozovke.


GT Radial Savero SUV – letná  pneu poskytne vodičom SUV vynikajúci jazdný výkon na ceste aj v miernom teréne. Optimalizovaná vzorka behúňa pneumatiky skvele odvádza vodu a zamedzuje vzniku aquaplaningu. Vďaka malému valivému odporu prináša táto pneu zníženú spotrebu paliva.


GT Radial Sportactive 2 EV – novinka pre elektrifikované vozidlá. Nová zmes v pneumatike má o 15% lepší valivý odpor v porovnaní so štandardnými pneumatikami. Pružný materiál plášťa prináša tlmenie nárazov, samozrejmosťou je aj vysoký kilometrový výkon.Novinky

NOVÁ PNEUMATIKA GT RADIAL MAXMILER ALLSEASON2 PRE CELOROČNÉ VÝKONY

Prečítať článok

GT RADIAL OHLASUJE NOVÚ STRATÉGIU DVOJHO PRÍSTUPU K ELEKTRICKÝM VOZIDLÁM

Prečítať článok


Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321