Vyhľadávanie
Giti celoroční

Celoročné pneu Giti: Zmesi vyvinuté v Nemecku poskytnú výborné jazdné vlastnosti po celý rok

Hľadáte celoročné pneumatiky, ktoré vás nezradia pri jazde na suchu, mokre, ani snehu? Zároveň nechcete do pneumatík veľa investovať? Celoročné pneumatiky Giti vás rozhodne nesklamú. „Celoročky“ značky Giti sa radia k vyššej strednej triede pneu a sú vyvíjané v Nemecku. Za veľmi priaznivú cenu získate kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť pre celoročnú prevádzku.Giti – pneu pre bežnú cestu, terén aj závodnú dráhu

Značka Giti je synonymom pre cenovo dostupné pneumatiky vyššej strednej triedy v tej najvyššej kvalite. Sídlo spoločnosti Giti Group sa nachádza v Singapure, jej korene siahajú až do roku 1951. Dnes sa radí medzi desať najväčších svetových výrobcov pneumatík. Vyrába pneu pre osobné vozidlá, SUV, VAN a nákladné automobily.


Giti je významným pojmom aj v motošporte, dodáva pneu pre závody rýchlych áut aj trackov. Pretekári sa aj vďaka pneu Giti už niekoľkokrát umiestnili na stupňoch víťazov.Giti celoroční polygon

Testovacie polygóny vo Veľkej Británii, v Španielsku aj vo Fínsku

Letné pneu Giti, zimné aj celoročné pneumatiky pre európskych zákazníkov vznikajú v špičkovom výskumnom a vývojovom centre v nemeckom Hannoveri. Testy pneumatík vykonáva Giti Group na testovacích polygónoch v testovacom centre MIRA vo Veľkej Británii, Idiada v Španielsku a Mellatrack vo Fínsku.

Kľúčové vlastnosti celoročných pneu značky Giti

  • Využívajú vyspelú technológiu AdvanZtech, ktorá vylepšuje jazdné vlastnosti.
  • Majú nízku hlučnosť a mimoriadne záberové vlastnosti.
  • Majú vynikajúcu trakciu a priľnavosť na mokrej i zasneženej vozovke.
  • Sú označené symbolom 3PMSF, ktorý dokazuje, že sú vhodné na prevádzku v zime.
  • Majú nižší valivý odpor a šetria tak náklady na pohonné hmoty.
  • Obsahujú špeciálne zmesi pre celoročnú prevádzku vyvinuté v Nemecku.

Celoročné pneumatiky sú dobrou voľbou najmä pre vodičov, ktorí nemajú ročne príliš vysoký kilometrový nájazd. Plánujete zimnú dovolenku na horách? Celoročné pneumatiky nie sú príliš vhodné, pokiaľ je cesta pokrytá väčšími vrstvami ľadu a snehu. Spoľahlivý výkon v zime poskytnú vášmu vozidlu zimné pneumatiky Giti.


Okrem pneu značky Giti vyrába spoločnosť Giti Group aj pneumatiky značky GT Radial.

Giti celorocni - vybava vozu

Kvalitné pneu do prvej výbavy vozidiel známych značiek

Giti si ako prvé obutie pre nové rady vozidiel vybrali popredné európske automobilky. Pneu Giti obúvajú vozidlá značky Škoda, Audi, Volkswagen, Seat alebo Dacia. Giti tiež spolupracuje so značkou Sparco, popredným svetovým výrobcom automobilových bezpečnostných systémov a závodného vybavenia.

Vyberáme pre vás novinky: Celoročné pneumatiky Giti

Giti All Season City – vodičom malých a stredných mestských vozidiel poskytne táto celoročná pneumatika vynikajúci výkon po celý rok. Nová vysoko priľnavá zmes s obsahom siliky prináša lepší výkon na mokrých a zasnežených vozovkách. Celoročná pneumatika má nižšie riziko aquaplaningu, špeciálne navrhnuté drážky zaistia výbornú trakciu a priľnavosť na snehu.

Giti All Season AS1 – nová zmes s vysokým obsahom siliky sa postará o vynikajúcu priľnavosť pri nízkych teplotách a o spoľahlivú tuhosť v horúcom lete. Stredová oblasť behúňa s plnými lamelami zaisťuje výbornú priľnavosť a trakciu na snehu a ľade. Celoročná pneumatika má krátku brzdnú dráhu za mokra a znížené riziko aquaplaningu. Pevné bočné bloky zaisťujú tuhosť a stabilitu pri teplom počasí a ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach s priamou odozvou riadenia.

Giti All Season AS1 SUV – celoročná pneumatika pre SUV a autá s pohonom 4x4 má vylepšený odvod vody pre krátku brzdnú dráhu za mokra a znížené riziko aquaplaningu. Pevné bočné bloky zaisťujú tuhosť a stabilitu pri teplom počasí a ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach s priamou odozvou riadenia. Nová zmes s vysokým obsahom siliky zaisťuje vynikajúcu priľnavosť pri nízkych teplotách a spoľahlivú tuhosť v horúcom lete. Celoročné pneu má výbornú priľnavosť a trakciu na snehu a ľade.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321