Vyhľadávanie

Letné pneu Giti: Nemecká kvalita pre vaše vozidlo

Vynikajúce vlastnosti na mokre aj suchu, nízka spotreba paliva, pohodlie a bezpečnosť. To sú top vlastnosti letných pneumatík značky Giti. Prezrite si cenovo dostupné letné pneu, ktoré ponúkajú vysoký jazdný komfort. Kvalita nesie meno Giti.

FAKTY A DÁTA

GT RADIAL 60 let
Popredný výrobca pneumatík s 60-ročnou históriou
GITI dodáva pneu do 130 krajín
GITI dodáva pneu do 130 krajín

Giti – rešpektovaný svetový výrobca pneumatík 

Značka Giti je synonymom pre cenovo dostupné pneumatiky vyššej strednej triedy v tej najvyššej kvalite. Sídlo spoločnosti Giti Group sa nachádza v Singapure, jej korene siahajú až do roku 1951. Dnes sa radí medzi desať najväčších svetových výrobcov pneumatík. Vyrába pneu nielen pre osobné vozidlá, ale aj pre motošport, nákladné automobily a autobusy.

Kvalita z Nemecka pre európsky trh

Letné pneu Giti, zimné aj celoročné pneumatiky pre európskych zákazníkov vznikajú v špičkovom výskumnom a vývojovom centre v nemeckom meste Hannover. Testy pneumatík sa vykonávajú na testovacích polygónoch v testovacom centre MIRA vo Veľkej Británii, Idiada v Španielsku a Mellatrack vo Fínsku.

Spoľahlivý partner pre popredné automobilky 

Značku Giti si ako prvé obutie pre nové rady vozidiel vybrali popredné európske automobilky. Pneu Giti obúvajú vozidlá značky Škoda, Audi, Volkswagen, Seat alebo Dacia. Giti tiež spolupracuje so značkou Sparco, popredným svetovým výrobcom automobilových bezpečnostných systémov a závodného vybavenia. Pokiaľ aj vy hľadáte kvalitné, bezpečné a výkonné pneu, spoľahnite sa na Giti.Kľúčové vlastnosti letných pneu značky Giti

Kľúčové vlastnosti letných pneu značky Giti

  • Využívajú vyspelú technológiu AdvanZtech, ktorá vylepšuje jazdné vlastnosti
  • Sú menej hlučné a prispievajú tak k pohodlnejšej jazde
  • Sú bezpečné a majú dlhú životnosť

Okrem pneu značky Giti vyrába spoločnosť Giti Group aj pneumatiky značky GT Radial. Potrebujete poradiť s výberom pneu Giti? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.
GITI SPARCO

GITI – POWERED BY SPARCO®

Spojili sme sily s legendárnym dodávateľom auto motívu uzavretím viacročnej globálnej dohody o spoločnom brandingu.

Vyberáme pre vás novinky: letné pneu značky Giti 

GitiComfort T20 - nová zmes behúňa znižuje valivý odpor a spotrebu paliva. Letné pneu má tiež veľmi dobrý výkon na mokrom povrchu.

GitiSynergy H2 – letné pneu pre menšie vozidlá. Majú výbornú priľnavosť na suchej aj mokrej vozovke, dlhú životnosť a napomáhajú nižšej spotrebe paliva. 


GitiSport S2 – výkonné letné pneumatiky pre športové vozidlá. Vynikajú výbornými jazdnými vlastnosťami na mokre, majú nízku hlučnosť. 


Gitipremium SUV PX1 – letné pneu pre vozidlá strednej a prémiovej triedy. Ponúkajú skvelý výkon za mokra aj na suchu, vysoký kilometrový nájazd a vylepšený valivý odpor.

 

Giticontrol P10 - poskytujú vysoký výkon a komfort, majú tichú prevádzku. Drážky behúňa zaistia vynikajúci odvod vody na mokrej vozovke. 

 Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321