Vyhľadávanie
Hankook letné

Letné pneumatiky Hankook: V hlavnej úlohe inovácie

Pokrok, inovácie, špičkové technológie. To sú slová, ktoré perfektne vystihujú pneumatiky Hankook. A tak niet divu, že pneumatiky tejto značky pravidelne získavajú rôzne ocenenia za kvalitu a výborné jazdné vlastnosti. Napríklad letné pneumatiky Ventus Prime 4 testoval časopis AutoBild v niekoľkých rozmeroch a trikrát im udelil hodnotenie „Príkladný.“ Chcete, aby vaše vozidlo malo v letnej sezóne ten najlepší výkon? Prezujte na letné pneumatiky Hankook.Hankook – Inovatívna značka pneumatík z Kórey

Základy značky Hankook boli položené v roku 1941 v Južnej Kórei. Dnes je spoločnosť Hankook Tire & Technology Co., Ltd. jedným z popredných hráčov na trhu s pneumatikami. Ročne vyrobí vyše 100 miliónov pneumatík a dodáva ich do 160 krajín po celom svete.

Spoločnosť má v súčasnosti 8 výrobných závodov, ktoré sa nachádzajú v Číne, Kórei, v Maďarsku, USA a Indonézii. Továrne vyrábajú zimné, celoročné a letné pneumatiky pre osobné autá, SUV, VAN aj nákladné automobily. Hankook dodáva pneumatiky do prvej výbavy vozidiel značiek Audi, BMW, Ford, Porsche, Toyota, Volkswagen, Mercedes-Benz a ďalších.

Hankook - fabriky
8 výrobných závodov
Hankook - zamestanci
20 000 zamestnancov
Hankook - vyvozni
Dodáva pneu do 160 krajín
Hankook letní - zajímavosti

Zaujímavosti zo zákulisia pneumatík Hankook

  • Hankook investuje milióny dolárov do výskumu, vývoja a inovácií. Vyvíja napríklad bezvzduchovú pneumatiku pre osobné vozidlá Hankook i-Flex s biomimetickým dizajnom.
  • Hankook je aktívny aj v motošporte. Od roku 2023 je výhradným dodávateľom pneumatík pre majstrovstvá sveta Formule E.
  • Hankook je výhradným dodávateľom pneumatík pre závody Lamborghini Super Trofeo, kde medzi sebou súperia najvýkonnejšie športové vozidlá sveta.
  • Hankooku patrí najväčšia testovacia dráha na pneumatiky v Ázii. „Hankook Technoring“ s 13 testovacími dráhami s rozlohou 125 futbalových ihrísk sa nachádza v Južnej Kórei.
Hankook je nekonečná studnica inovácií. Chcete sa nás opýtať na pneumatiky Hankook? Kontaktujte nás, radi vám zodpovieme akúkoľvek otázku.
Hankook - ventus

Letná prémiová pneumatika Hankook Ventus Prime 4 a jej úspech v časopise AutoBild

V testoch letných pneumatík časopisu AutoBild v rokoch 2022 až 2024 si letné pneumatiky Hankook Ventus Prime 4 viedli výborne. Napríklad v roku 2024 získali tieto pneumatiky v testovanom rozmere 225/55 R17 celkové 3. miesto a hodnotenie „Príkladný“. Pri teste na najpredávanejšom rozmere pneumatík v Európe 205/55 R16 sa pneu Ventus Prime 4 umiestnili na 7. mieste s hodnotením „Dobrý“ z celkom 55 testovaných letných pneumatík.
V roku 2023 získali tieto pneumatiky hodnotenie „Príkladný“ v testovanom rozmere 225/65 R 17 a rovnakého hodnotenia sa im dostalo aj v roku 2022 v rozmere 215/55 R 17. Hankook tak šliape na päty prémiovým značkám ako sú Michelin, Continental alebo Bridgestone.

Prečo zvoliť dezén Ventus Prime 4?

  • Vynikajúci brzdný výkon na mokrých cestách – rovnomerný tlak na jazdnú stopu, výborný odvod vody v priečnom smere, minimalizácia malých nerovností na povrchu pneumatiky.
  • Technológia nízkej hlučnosti – drážkovanie stien pre zaistenie nízkej hladiny hluku.
  • Technológia extrémne presnej ovládateľnosti – technológia kľukatého 3D behúňa zlepšuje trakciu a brzdný výkon na mokrej aj suchej vozovke.Vyberáme pre vaše vozidlo: Inovatívne letné pneumatiky Hankook

KinergyECO2  – letná pneumatika pre bezpečnú jazdu a všestranný výkon. Široké priečne drážky behúňa zlepšujú odolnosť proti aquaplaningu a zaisťujú vynikajúcu ovládateľnosť a brzdenie za mokra.

Ventus S1 EVO 3 - letná pneu, ktorá definuje špičkové spojenie výkonu a ovládateľnosti. Vďaka aramidovému výstužnému pásu má pneumatika stabilnú ovládateľnosť aj pri vysokých rýchlostiach. Uzamykateľné drážky zaisťujú záber za mokra a zabraňujú aquaplaningu.

Ventus S1 EVO Z -  špičková športová pneumatika pre ten najlepší pôžitok z jazdy. Novú zmes siliky a živice vyvinul Hankook na základe vývoja technológie závodných pneumatík. Letná pneumatika má výbornú ovládateľnosť a vynikajúci brzdný výkon za sucha aj za mokra.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321