Vyhľadávanie
Riken letní

Z koncernu Michelin

Celoročné pneumatiky Riken: Cenovo dostupné pneu pre bezpečnú jazdu po celý rok

Nechce sa vám dvakrát ročne prezúvať pneumatiky? Je pre vás pri výbere dôležitá aj cena? V tom prípade by pre vaše vozidlo mohli byť tou pravou voľbou celoročné pneumatiky Riken. Celoročky Riken síce patria do ekonomickej triedy pneu, kvalita a spoľahlivosť je však u nich samozrejmosťou. Značka patrí do koncernu Michelin. Pokiaľ teda nemáte ročne príliš vysoký kilometrový nájazd, na Riken bude spoľah.


Riken – lacné pneumatiky pôvodom z Japonska 

Celoročné pneumatiky ekonomickej značky Riken uvítajú zákazníci, ktorí sa síce rozhodujú podľa ceny, ale zároveň je pre nich dôležitá celková kvalita, bezpečnosť a zázemie značky. Riken vyrába moderné letné, zimné a celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV, VAN a ľahké nákladné vozidlá. Značka Riken vznikla v Japonsku, pneumatiky si vďaka priaznivej cene a veľmi dobrým vlastnostiam obľúbilo množstvo vodičov. Neskôr sa pneu Riken rozšírili do takmer celého sveta. 

Riken - kvalita
Európska kvalita
Riken - michelin
Zázemie koncernu Michelin
Riken - spolehlivost
Spoľahlivosť za dostupné ceny

Fakty o pneumatikách Riken

  • Japonský výrobca začal od roku 1979 pneumatiky Riken vyvážať do Európy a Spojených štátov amerických
  • Od roku 1992 sú pneumatiky Riken súčasťou francúzskeho koncernu Michelin, ktorý je povestný vysokou kvalitou vyrábaných pneumatík
  • Pneumatiky Riken pre európsky trh sa vyrábajú v továrňach v Európe, ktoré patria Michelinu.

Aké vlastnosti majú celoročné pneumatiky Riken? 

  • Ponúkajú výborný pomer cena/výkon.
  • Majú veľmi nízku hlučnosť.
  • Vyvážené vlastnosti zaistia bezpečnú a komfortnú jazdu vo všetkých ročných obdobiach.
  • Vďaka inovatívnej zmesi s obsahom siliky poskytnú optimálny brzdný výkon na mokrom aj suchom povrchu. 
  • Majú označenie 3PMSF, ktoré dokazuje, že podľa EÚ nariadenia spĺňajú podmienky pre použitie v zime.

Budete jazdiť po zľadovatených cestách? Plánujete zimnú dovolenku na horách? Celoročné pneumatiky nie sú príliš vhodné, pokiaľ je cesta pokrytá hustými vrstvami ľadu a snehu. Veľmi dobrý výkon v zime poskytnú zimné pneumatiky Riken.Vyberáme pre vás pneu do každého počasia: Celoročné pneumatiky Riken

Riken All Season – Nová zmes oxidu kremičitého v týchto celoročných pneumatikách pomáha zlepšiť priľnavosť a znížiť spotrebu paliva.  Pneumatiky majú optimálny brzdný výkon na mokre aj na suchu a vodičom poskytnú úplnú bezpečnosť po celý rok. Dezén so vzorkou v tvare rybej kosti zaisťuje rýchly odvod vody z kontaktnej plochy a dobrý záber na snehu. Bonusom je potom pekný dizajn tejto pneumatiky.

Riken All Season SUV – Celoročné pneumatiky pre vozidlá SUV a autá s pohonom všetkých štyroch kolies poskytnú optimálny brzdný výkon na mokrom aj suchom povrchu. Drážky dezénu v tvare rybej kosti zaistia rýchly odvod vody aj dobrý záber na snehu. Zmes oxidu kremičitého zlepšuje priľnavosť a pomáha znížiť spotrebu paliva. Pevné bočné steny poskytujú odolnosť proti nárazom.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321