Vyhľadávanie

VAN pneumatiky Riken: Pneu pre tých, ktorí preferujú optimálny pomer ceny a kvality

Zháňate letné alebo zimné pneumatiky pre dodávku s veľmi dobrým výkonom a priaznivou cenouDodávkové pneumatiky Riken splnia všetky vaše očakávania. Pneumatiky značky Riken síce patria do ekonomickej triedy pneu, ale vyrábajú sa pod krídlami koncernu Michelin v jeho európskych továrňach. Zastúpenie Michelinu je stávka na istotu. Za pomerne málo peňazí získate kvalitné a moderné VAN pneumatiky.Riken – cenovo dostupná značka z krajiny vychádzajúceho slnka 

Letné a zimné VAN pneumatiky ekonomickej značky Riken ocenia najmä vodiči, ktorí sa síce rozhodujú podľa ceny, ale zároveň je pre nich dôležitá celková kvalita, bezpečnosť a zázemie značky. Riken vyrába moderné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV, VAN a ľahké nákladné vozidlá. Značka Riken vznikla v Japonsku. Pneumatiky z krajiny vychádzajúceho slnka si vďaka priaznivej cene a veľmi dobrým vlastnostiam obľúbilo množstvo vodičov. A tak nie je prekvapením, že sa pneu Riken postupne rozšírili do takmer celého sveta.

Riken - kvalita
Európska kvalita
Riken - michelin
Zázemie koncernu Michelin
Riken - spolehlivost
Spoľahlivosť za dostupné ceny

Fakty o pneumatikách Riken

  • Japonský výrobca začal od roku 1979 pneumatiky Riken vyvážať do Európy a Spojených štátov amerických
  • Od roku 1992 sú pneumatiky Riken súčasťou francúzskeho koncernu Michelin, ktorý je povestný vysokou kvalitou vyrábaných pneumatík
  • Pneumatiky Riken pre európsky trh sa vyrábajú v továrňach v Európe, ktoré patria Michelinu.
Riken - Van - fakta

Aké vlastnosti majú VAN pneumatiky Riken?

  • Atraktívna cena.
  • Nízka hlučnosť.
  • Robustná konštrukcia = vynikajúca odolnosť proti zaťaženiu.
  • Veľmi dobrá priľnavosť na mokrej i suchej vozovke.
  • Veľmi dobrá stabilita v zákrutách.
  • Hlbšie drážky dezénu zaisťujú rýchly odvod vody.
Potrebujete poradiť s výberom VAN pneu Riken? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Vyberáme pre vašu dodávku: Cenovo dostupné VAN pneumatiky Riken

Riken CargoSpeedEvo – letné pneumatiky pre dodávky a ľahké nákladné vozidlá obsahujú modernú zmes s obsahom siliky, ktorá v kombinácii s asymetrickým dezénom zaisťuje veľmi dobrú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu. Hlbšie drážky dezénu sa postarajú o odvod vody a zamedzujú vzniku aquaplaningu. Pneumatika má výbornú ovládateľnosť a vysokú stabilitu aj v zákrutách.

Riken Cargo – letná pneumatika pre VAN a ľahké nákladné vozidlá s asymetrickým dezénom má veľmi dobrú priľnavosť za sucha aj za mokra. Pozdĺžne drážky zaistia rýchly odvod vody, pevné bloky behúňa zefektívnia priľnavosť pri brzdení. Pneumatika má dobré vlastnosti za všetkých poveternostných podmienok a skvelú stabilitu v zákrutách.

Riken Cargo Winter – zimná pneumatika pre VAN a menšie nákladné vozidlá je označená symbolom 3PMSF, ktorý je dôkazom toho, že pneu má potrebné vlastnosti pre zimné obdobie. Početné bloky behúňa a priečne drážky poskytnú dobrú priľnavosť na mokrej, klzkej vozovke aj na snehu.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321