Vyhľadávanie

ZIMNÉ PNEUMATIKY BRIDGESTONE BLIZZAK LM005: VÍŤAZ NEZÁVISLÝCH TESTOV

Zimné pneumatiky BLIZZAK LM005 výrobca BRIDGESTONE dominujú testom zimných pneumatík od ich uvedenia na trh v roku 2019.
Pneumatiky absolútne excelovali v testoch na mokrej vozovke a v rokoch 2019 až 2022 získali celkovo 41 prvých miest. Skvele sa však osvedčili aj na snehu, kde zvíťazili 18-krát.

Vynikajúca priľnavosť a trakcia na snehu

Vynikajúca priľnavosť a trakcia na snehu

Hlboké drážky pneumatík Bridgestone Blizzak LM005 účinne odvádzajú vodu, blato a sneh z povrchu pneumatiky, čím zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť a trakciu na zasnežených a mokrých cestách. Výsledkom je bezpečná jazda počas zimnej sezóny.
Nová zmes pre vynikajúcu priľnavosť za mokra

Nová zmes pre vynikajúcu priľnavosť za mokra

V nezávislých testoch pre EU štítky získala pneumatika Blizzak LM005 hodnotenie A v priľnavosti na mokrom povrchu, čo je najvyššia možná známka kvality.

Vďaka novej technológii NanoPro-Tech dokážu tieto pneumatiky rýchlejšie zastaviť a poskytujú ešte lepšiu priľnavosť na mokrej vozovke. Táto technológia obsahuje vystreľované častice a povlak z oxidu kremičitého, ktoré spoločne zvyšujú schopnosť pneumatiky udržať si priľnavosť na mokrom povrchu.
Kratšia brzdná dráha na snehu a ľade

Kratšia brzdná dráha na snehu a ľade

Pneumatiky Blizzak LM005 majú špecifický dezén, ktorý obsahuje rôzne 2D a 3D lamely. Tie zvyšujú kontakt pneumatiky s vozovkou a zároveň sa zarezávajú do snehu a ľadu, čím výrazne zvyšujú kontrolu vodiča a skracujú brzdnú dráhu v zimných podmienkach.
 

UŽ NEČAKAJTE A VYCHUTNAJTE SI VÝHODY PNEUMATÍK BRIDGESTONE BLIZZAK LM005 NA VLASTNEJ KOŽI!