Vyhľadávanie
GT Radial celoroční

Celoročné pneu GT Radial: Ten najlepší spoločník pre cesty po celý rok

Snívate o pneumatikách, ktoré vášmu vozidlu poskytnú stálu úroveň priľnavosti bez ohľadu na ročné obdobie? A aby navyše mali veľmi priaznivú cenu? Zoznámte sa s celoročnými pneumatikami GT Radial. Celoročky GT Radial sa radia k vyššej strednej triede pneu. Za dostupnú cenu získate kvalitné pneumatiky pre bezpečnú jazdu po celý rok.GT Radial – súčasť pneumatikárskeho koncernu Giti

GT Radial sa radí medzi vyššiu strednú triedu pneu, značka je súčasťou pneumatikárskeho koncernu Giti. Spoločnosť Giti Group sídli v Singapure, jej korene siahajú až do roku 1951. Dnes patrí medzi desať najväčších svetových výrobcov pneumatík.

Výskum a vývoj pneumatík GT Radial pre európsky trh sa uskutočňuje najmä v Európe. Vývojové stredisko sa nachádza v Hannoveri. Testy pneu prebiehajú napríklad v európskom testovacom centre MIRA v Spojenom kráľovstve, zimné pneu sa testujú aj vo Fínsku.

GT RADIAL 700 inženýrů
Viac ako 700 inžinierov pracuje na vývoji najnovších technológií
GT RADIAL 60 let
Popredný výrobca pneumatík s 60-ročnou históriou
GT RADIAL 130 zemí
GT Radial dodáva pneu do 130 krajín
GT Radial celoroční - pro jaké vozy

Pre aké vozidlá sú pneu GT Radial určené?

Značka GT Radial vyrába letné, zimné aj celoročné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a LUV aj nákladné automobily, autobusy a motocykle. V ponuke nechýbajú ani pneu pre elektrifikované vozidlá.

Vlastnosti celoročných pneumatík GT Radial
  • Skvelý výkon za veľmi priaznivé ceny.
  • Optimálna priľnavosť na snehu.
  • Bezpečná jazda na chladných mokrých vozovkách.
  • Konzistentné vlastnosti za teplých letných dní.
  • Symbol SPMSF – pneu má podľa EU nariadenia vlastnosti potrebné pre prevádzku v zime.
Potrebujete poradiť s výberom pneu GT Radial? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Nemáte ročne príliš vysoký kilometrový nájazd? Nechce sa vám prezúvať 2x ročne pneumatiky? V tom prípade by pre vás mohli byť celoročné pneumatiky ideálnou voľbou. Ale pozor, „celoročky“ nie sú vhodné do zasnežených hôr alebo pre silne zľadovatený terén. Výborný výkon v zime poskytnú vášmu vozidlu zimné pneumatiky GT Radial.Vyberáme novinky pre vaše vozidlo: Celoročné pneumatiky GT Radial

4Seasons – nová celoročná behúňová zmes s vysokým obsahom siliky zaistí konzistentnú priľnavosť v širokom rozsahu teplôt a vysoký kilometrový výkon. Široké obvodové drážky dezénu dbajú o účinný odvod vody. Celoročná pneumatika má krátku brzdnú dráhu na mokrom povrchu a odolnosť proti aquaplaningu. Husté lamelovanie zaisťuje veľmi dobrý záber na snehu a zľadovatenom povrchu.

4Seasons SUV – celoročná pneumatika vyladená pre potreby kompaktných vozidiel SUV aj crossoverov. Nová celoročná zmes behúňa s vysokým obsahom siliky zaistí konzistentnú priľnavosť v širokom rozsahu teplôt a vysoký kilometrový výkon. Široké dezénové drážky sa postarajú o účinný odvod vody. Celoročná pneumatika má krátku brzdnú dráhu na mokrom povrchu a je odolná proti aquaplaningu. Husté lamelovanie zaisťuje veľmi dobrý záber na snehu a zľadovatenom povrchu.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321