Vyhľadávanie
Riken letní

Z koncernu Michelin

Letné pneumatiky Riken: Lacné pneu z koncernu Michelin

Zaistia bezpečnú a pohodlnú jazdu na suchej aj mokrej vozovke. A majú veľmi dostupnú cenu. Reč je o letných pneumatikách Riken, ktoré sa vyrábajú pod krídlami koncernu Michelin. Pneumatiky značky Riken síce patria do ekonomickej triedy pneu, vďaka zastúpeniu koncernu Michelin ale vodiči získajú moderné a kvalitné pneumatiky. Predstavujeme vám letné pneumatiky Riken, ktoré nezaťažia váš rozpočet.Riken – ekonomická značka pôvodom z Japonska

Letné pneumatiky ekonomickej značky Riken budú top voľbou najmä pre zákazníkov, ktorí sa síce rozhodujú podľa ceny, ale zároveň hľadia na celkovú kvalitu, bezpečnosť a zázemie značky. Riken vyrába moderné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV, VAN a ľahké nákladné vozidlá. Značka Riken vznikla v Japonsku, pneumatiky si vďaka priaznivej cene a veľmi dobrým vlastnostiam obľúbilo množstvo vodičov. Neskôr sa pneu Riken rozšírili do takmer celého sveta. 

Riken - kvalita
Európska kvalita
Riken - spolehlivost
Spoľahlivosť za dostupné ceny
Riken - michelin
Zázemie koncernu Michelin
Riken letní

Fakty o pneumatikách Riken

  • Japonský výrobca začal od roku 1979 pneumatiky Riken vyvážať do Európy a Spojených štátov amerických.
  • Od roku 1992 sú pneumatiky Riken súčasťou francúzskeho koncernu Michelin, ktorý je povestný vysokou kvalitou vyrábaných pneumatík.
  • Pneumatiky Riken pre európsky trh sa vyrábajú v továrňach v Európe, ktoré patria Michelinu.

Aké vlastnosti majú letné pneumatiky Riken?

  • Ponúkajú výborný pomer cena/výkon.
  • Majú nízku hlučnosť.
  • Obsahujú špeciálne zmesi, ktoré zaručujú dobrú priľnavosť na suchej aj mokrej vozovke.
  • Niektoré pneu majú nižší valivý odpor, vďaka čomu šetria vodičom palivo.
  • Majú optimálnu ovládateľnosť a ich dezén sa opotrebováva rovnomerne.

Výber cenovo dostupných letných pneumatík Riken

Riken Road – zmes pneumatiky s obsahom siliky znižuje valivý odpor, čím šetrí náklady na pohonné hmoty. Letné pneu majú kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Symetrický dezén zaistí veľmi dobrý výkon pri aquaplaningu a vysokú stabilitu v zákrutách. Letná pneumatika Riken Road má výbornú priľnavosť a optimálnu ovládateľnosť za všetkých jazdných podmienok.

Riken Road Performance – letná pneumatika, ktorá poskytne silný výkon na mokrej aj suchej vozovke. Asymetrický dezén behúňa s pevnými rebrami zaistí dobrú ovládateľnosť aj pri vyšších rýchlostiach. Dezén na báze kremičitých zmesí zároveň znižuje spotrebu paliva. Tuhé dezénové bloky sa postarajú o rovnomerné opotrebenie pneumatiky a predĺženie jej životnosti.

Riken 4x4 Road 701 – letná pneumatika určená pre vozidlá typu SUV a autá s pohonom 4x4. Optimalizovaný dezén s vysokou hustotou lamiel zaistí veľmi dobrú priľnavosť za sucha aj za mokra. Pozdĺžne drážky dezénu sa postarajú o veľmi dobrý odvod vody von z kontaktnej plochy. Pneumatika má vysokú stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach, pevné bočné steny behúňa zvyšujú odolnosť proti nárazom.

Riken Ultra High Performance – letná pneumatika pre ultra vysoký výkon. Asymetrický dezén behúňa umožní výbornú ovládateľnosť aj pri vysokých rýchlostiach. Inovatívna zmes pneumatiky s obsahom siliky znižuje valivý odpor a šetrí tak náklady na palivo. Pneumatiky majú veľmi dobrú trakciu na mokrej vozovke. Vysoký počet dezénových blokov a dômyselný systém pozdĺžnych drážok napomáhajú rýchlemu odvodu vody.

Riken Road Terrain – letné pneumatiky pre SUV a vozidlá s pohonom 4x4 sú vhodné na jazdu na ceste aj v teréne. Spevnená dvojvrstvová konštrukcia s oceľovými výstuhami chráni pneumatiku pred prerazením ostrými kameňmi. Pneumatika s agresívnym dezénom má tiež veľmi dobrú odolnosť proti nárazom v nerovnom teréne. Napriek robustnejšej konštrukcii poskytuje pneumatika pomerne tichú a komfortnú jazdu aj na ceste.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321