Vyhľadávanie
Royal Black - top - letní

Profesionálny výrobca pneumatík

Celoročné pneumatiky Royal Black: Cenový hit pre nenáročných vodičov

Snívate o pneumatikách, ktoré vám budú dobre slúžiť po celý rok, a navyše budú stáť len pár EUR? Celoročné pneumatiky Royal Black premenia váš sen na skutočnosť.  Pneumatiky sa vyrábajú v Ázii a majú všetky potrebné certifikácie pre jazdu na európskych cestách. Značka Royal Black vás presvedčí, že aj za málo peňazí je možné získať veľa muziky, teda spoľahlivosť a kvalitu.Royal Black – kvalitná značka z Ázie na európskom trhu 

Značka Royal Black sa špecializuje na výrobu letných, zimných aj celoročných pneumatík ekonomickej triedy. Vodiči získajú dobrý výkon za ultranízku cenu. Royal Black je strategickou značkou skupiny Shandong Haohua Tyre Co., Ltd, ktorá vyrába pneumatiky v továrni s rozlohou 500 tisíc metrov štvorcových v provincii Shandong v Číne. 

V širokej ponuke rozmerov a dezénov si tie pravé pneumatiky pre svoje vozidlo nájde vodič bežného osobného aj terénneho auta, SUV, dodávky a ľahkého nákladného vozidla.

RB - certifikace pro jízdu v Evropě
Certifikácia pre jazdu v Európe
RB - ověřeno desítkami tisíc zákazníků
Overené desiatkami tisíc zákazníkov
RB - spolehlivý výkon za nízkou cenu
Spoľahlivý výkon za nízku cenu
Royal Black - celoroční - pro vás

Sú celoročné pneumatiky Royal Black práve pre vás? Áno, pokiaľ:

  • Ste nenáročný vodič, pre ktorého je cena priorita
  • Najazdíte väčšinou len pár kilometrov ročne
  • Auto je pre vás najmä doplnkom, ktorý využívate na nákupy, na cestu do práce „za rohom“, na výlety a pod.
  • Máte radi športovejší štýl jazdy a viete, že dezén sa vám rýchlejšie ojazdí.
  • Pre skutočných milovníkov rýchlej jazdy sú určené pneumatiky Royal Black s konštrukciou, ktorá umožňuje rýchlosť nad 240 km/h.

Najazdíte denne desiatky či stovky kilometrov? Alebo hľadáte pneumatiky do zasnežených hôr? V tom prípade sa radšej poohliadnite po prémiových značkách alebo po pneumatikách vyššej strednej triedy. Odporúčame vám napríklad značku Giti.

Čo ste o pneumatikách Royal Black možno ešte nevedeli... 

  • Pneu Royal Black majú cez 400 rozmerov a viac ako 30 vzorov dezénu 
  • Pneumatiky majú všetky potrebné certifikácie pre krajiny Európskej únie, Spojené štáty americké, krajiny Perzského zálivu a Brazíliu
  • Pneumatiky patria k tým najlacnejším na európskom trhu. Napriek tomu ponúkajú veľmi dobrý výkon. Zaistia bezpečnú, pohodlnú a tichú jazdu. 


Vyberáme obutie pre vaše vozidlo: Celoročné pneumatiky Royal Black

Royal A/S – celoročné pneumatiky vhodné pre menšie vozidlá aj vyššiu strednú triedu automobilov, majú veľmi dobrú trakciu na mokrej aj suchej vozovke. Tuhé bloky dezénu a špeciálna konštrukcia lamiel zaručujú stabilitu v zákrutách aj na mokrej a zamrznutej ceste. Novo vyvinutá zmes behúňa s oceľovými pásmi znižuje opotrebenie a zvyšuje priľnavosť za dažďa.

Royal A/S II – celoročné pneumatiky so smerovým dezénom zaistia výbornú trakciu na suchej, mokrej i zasneženej vozovke. Drážky v tvare písmena V skvele odolávajú aquaplaningu aj pri vysokých rýchlostiach a účinne vytláčajú vodu z dezénu. Zmes behúňa zvyšuje odolnosť pneumatiky voči opotrebovaniu. Tieto „celoročky“ majú nižší valivý odpor, vďaka čomu šetria vodičom palivo. Celoročná pneumatika je dostupná aj vo verzii so zosilnenou konštrukciou, ktorá umožňuje rýchlosť nad 240 km/h.

Royal M/T – celoročné terénne pneumatiky s agresívnou vzorkou dezénu sú ideálnou voľbou najmä pre vodičov SUV a vozidlá s pohonom 4x4. Tieto odolné pneumatiky zaistia spoľahlivú trakciu aj v náročnejšom v teréne – v blate alebo v piesku. Behúň pneumatiky má samočistiace vlastnosti a odstraňuje časti blata i kameňov. 
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321