Vyhľadávanie
Royal Black - top - letní

Profesionálny výrobca pneumatík

Letné pneumatiky Royal Black: Skvelý výkon za veľmi nízku cenu

Zháňate letné pneumatiky za pár eur? Pneumatiky ekonomickej triedy od značky Royal Black budú výborná voľba. Pneumatiky sa vyrábajú v Ázii a majú všetky certifikácie pre jazdu na európskych cestách. Pneumatiky Royal Black vám pri jazde ukážu, že aj nízka cenovka môže ísť ruka v ruke so spoľahlivosťou a kvalitou.Royal Black – spoľahlivý výrobca z Ázie na európskom trhu

Značka Royal Black sa špecializuje na výrobu letných, zimných aj celoročných pneumatík ekonomickej triedy. Vodiči tak majú možnosť získať spoľahlivý výkon za bezkonkurenčnú cenu. Royal Black je strategickou značkou skupiny Shandong Haohua Tyre Co., Ltd, ktorá vyrába pneumatiky v továrni s rozlohou 500 tisíc metrov štvorcových v provincii Shandong v Číne.

RB - spolehlivý výkon za nízkou cenu
Spoľahlivý výkon za nízku cenu
RB - certifikace pro jízdu v Evropě
Certifikácia pre jazdu v Európe
RB - ověřeno desítkami tisíc zákazníků
Overené desiatkami tisíc zákazníkov
Royal Black - pro jaké vozy

Pre aké vozidlá sú pneu Royal Black určené?

V širokom portfóliu rozmerov a dezénov si tie pravé pneumatiky pre svoje vozidlo nájde vodič bežného osobného aj terénneho auta, SUV, dodávky a ľahkého nákladného vozidla. Za pomoci moderných technológií a automatizovaných strojov dosahuje ročná kapacita výroby v továrni Haohua 20 miliónov kusov osobných pneumatík a 2 milióny nákladných pneu.

Čo ste o pneumatikách Royal Black možno ešte nevedeli...
  • Pneu Royal Black majú cez 400 rozmerov a viac ako 30 vzorov dezénu.
  • Pneumatiky majú všetky potrebné certifikácie pre krajiny Európskej únie, Spojené štáty americké, krajiny Perzského zálivu a Brazíliu.
  • Pneumatiky patria k tým cenovo najvýhodnejším na európskom trhu. Napriek tomu ponúkajú veľmi dobrý výkon. Zaistia bezpečnú, pohodlnú a tichú jazdu.

Vyberáme obutie pre vaše vozidlo: Letné pneu Royal Black 

Royal Mile – letné pneumatiky, ktoré majú veľmi tichú prevádzku a skvelú priľnavosť za mokra. Vodiči sa môžu tešiť aj na dlhý kilometrový nájazd a pohodlnú jazdu za každého počasia.

Royal Performance – letná pneumatika obsahuje nový systém redukcie hluku. Pneumatiky majú veľmi dobrú trakciu na mokrej aj suchej vozovke. Centrálna časť dezénu je navrhnutá tak, aby zvyšovala odolnosť voči aquaplaningu

Royal A/T – nová zmes behúňa je odolná voči opotrebovaniu a zlepšuje priľnavosť letnej pneumatiky za mokra. Špeciálny dizajn lamiel a tuhé bloky dezénu zaručujú skvelý výkon v zákrutách, drážky s veľkým uhlom sa starajú o efektívny odvod vody.

Royal Explorer II – dezén letnej pneu je navrhnutý tak, aby poskytoval spoľahlivý výkon nielen na mokrej a suchej vozovke, ale zvládol aj mierny terén. Optimálny pomer drážok zlepšuje ovládateľnosť a zaisťuje dobrý brzdný výkon na klzkej vozovke. Pneumatiky sa vyrábajú aj so zosilnenou konštrukciou, ktorá umožňuje rýchlosť nad 240 km/h.

Royal Sport – tieto letné pneumatiky majú nízku hlučnosť a vodičom tak zaistia tichú a pohodlnú jazdu. Široké drážky dezénu zlepšujú odvod vody z kontaktnej plochy a znižujú riziko aquaplaningu. Pneumatika má veľmi dobrú priľnavosť na mokrej aj suchej vozovke.
Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás a pomôžeme vám

Napište nám

Odoslaním formulára súhlasíte
so spracovaním osobných údajov.

TASY s.r.o.

Pod Žurání 1834

664 51 Šlapanice

Zobrazit mapu

Kontaktní údaje

info@pneuboss.sk

Identifikační údaje

IČ: 269 36 321

DIČ: CZ26936321